Strona głównaGryAktualnościHogwarts Legacy bez trybu dla wielu graczy

Hogwarts Legacy bez trybu dla wielu graczy

Podczas czwartkowego State of Play zobaczyliśmy fragment rozgrywki z Hogwarts Legacy. Niestety podczas pokazu zabrakło jednej rzeczy, której jak się okazuje nie będzie. Chodzi o tryb multiplayer.

Według informacji przekazanych przez Game Rant, po prezentacji gry na stronie FAQ zaktualizowano wiele nowych odpowiedzi. Wśród nich znalazło się pytanie o tryb multiplayer. Twórcy gry opowiedzieli, że Hogwarts Legacy to doświadczenie dla jednego gracza i nie ma rozgrywki online ani trybu kooperacji.

Zobacz: Elden Ring – szczegóły obszernej aktualizacji 1.03

W sumie nie powinno to być dla graczy zaskoczeniem, od początku Hogwarts Legacy było promowane jako gra RPG z otwartym światem dla jednego gracza. Akcja gry będzie osadzona w XIX wieku. Pomimo tego wiele osób wciąż miało nadzieję, że podczas prezentacji, deweloperzy zrobią graczom niespodziankę.

Trochę szkoda, bo tytuł ma potencjał na rozgrywkę multi, choćby gra w Quidditcha, czy pojedynki magiczne. Na otarcie łez, w grze będziemy mogli korzystać z czarnej magii i zabijać przeciwników. Możliwe, że będzie się to wiązało z obraniem ścieżki dla złych postaci.

Hogwarts Legacy pojawi się na PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch i PC w wakacje 2022.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię