Strona głównaGryAktualnościHorizon Zero Dawn na PC sprzedażą dorównał prawie Wiedźminowi 3

Horizon Zero Dawn na PC sprzedażą dorównał prawie Wiedźminowi 3

Wygląda na to, że Guerrilla Games została ciepło przyjęta przez społeczność PC. Sprzedaż Horizon Zero Dawn robi wrażenie.

Debiut Horizon Zero Dawn na PC był daleki od idealnego. Chociaż gra momentami wyglądała świetnie, była pełna bugów, a niektórym nie pozwalała nawet ukończyć najbardziej podstawowych akcji. Podczas gdy Guerrila pracuje nad łatkami, raporty donoszą, że gra sprzedała się świetnie.

Zobacz: PS5 – czy gry Bethesdy nadal będą pojawiać się na konsoli Sony?

Najnowsze informacje pochodzą z raportu SuperData. Według firmy Nielsen Horizon zaliczył na PC start o 50% lepszy niż Death Stranding, które sprzedało 477 tysięcy kopii. Gra sprzedała się również znacząco lepiej niż Assassin’s Creed Odyssey i była bliska przekroczenia wyniku Wiedźmina 3.

Nic więc dziwnego, że niedługo po premierze, Sony poinformowało, że będzie rozważać przenoszenie niektórych swoich exclusivów na PC. Jak na razie nie ma jednak szczegółowych planów dotyczących kolejnych premier. Horizon był wyjątkiem, który zdaniem wydawcy idealnie pasował do tej platformy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię