Strona głównaEsportHS odchodzi z PENTA Sports. Przechodzi do OpTic Gaming

HS odchodzi z PENTA Sports. Przechodzi do OpTic Gaming

Plotki stały się faktem. Kevin ‘HS’ Tarn odchodzi z PENTA Sports i nie będzie już drużynowym kolegą Pawła ‘innocenta’ Mocka. Młody Estończyk kolejny rozdział w swojej kariery napisze w drużynie OpTic Gaming.

O odejściu HS’a mówiło się już od kilku tygodni, ale na potwierdzenie transferu musieliśmy poczekać aż do teraz. Młody Estończyk oficjalnie odchodzi z PENTA Sports, aby przywdziać barwy nowego OpTic Gaming, grającego teraz w europejskim składzie. Drużynowymi kolegami Kevina Tarna będą: Oscar ‘mixwell’ Canellas, Aleksi ‘allu’ Jalli, Emil ‘Magisk’ Reif oraz Adam ‘friberg’ Friberg. Drużyna składa się głównie z zawodników wyrzuconych z poprzednich drużyn. Wyjątkami są właśnie HS oraz mixwell, który już wcześniej reprezentował barwy OpTic.

HS od dawna był uważany za spory talent na estońskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive, ale jego kariera wystrzeliła dopiero po dołączeniu do PENTA Sports. Razem z drużyną awansował na PGL Major Kraków 2017, przechodząc kolejno przez wszystkie szczeble eliminacji. Niestety, na krakowskim turnieju nie poszło im najlepiej i zmagania zakończyli na fazie grupowej, wygrywając tylko jedno spotkanie.

Jak na razie zawodnicy OpTic bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach ESL Pro League Season 6, pomimo tego, że grają w amerykańskiej dywizji. Wygrali do tej pory wszystkie cztery mapy, chociaż trzeba nadmienić, że rywalizowali ze słabszymi zespołami – Rogue oraz Ghost. Dla zawodników mieszkających w Europie sama pora rozgrywania meczów musi być sporym utrudnieniem.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię