Strona głównaWiadomościHumble Bundle udostępnia za darmo horror Outlast z dodatkiem Whistleblower

Humble Bundle udostępnia za darmo horror Outlast z dodatkiem Whistleblower

Choć do świąt jeszcze daleko, to Humble Bundle sprawiło nam niemały prezent. Przez limitowany okres możemy bezpłatnie pobrać świetny horror FPP.

Święty Mikołaj jednak istnieje – to portal Humble Bundle. Nie ma białej brody, nie majta ogromnym brzuchem na lewo i prawo, ale za to rozdaje świetne paczki z growymi prezentami. W tym roku przyszedł do nas odrobinę wcześniej, ale nie mamy mu tego za złe. Szykujcie blaszaki na Outlast w wersji Deluxe, zawierającej dodatek Whistleblower.

Spieszcie się jednak pobrać survival horror ze strony Humble Bundle. Promocja jest ograniczona czasowo i ma potrwać tylko do jutra, do godziny 19:00. W tym czasie możemy zdecydować się na jedną z dwóch metod aktywowania gry. Dostępna jest wersja Steam z kluczykiem oraz link do bezpośredniego ściągnięcia plików instalacyjnych (DRM).

Uprzedzamy, że gra jest naprawdę straszna. Stylem przypomina Resident Evil VII i Alien: Isolation, tak więc rozgrywka nie polega tu na przecieraniu szlaków przy pomocy ciężkiego uzbrojenia, a na częstej ucieczce i chowaniu się przed przeciwnikami. Zainteresowanym bezpłatną ofertą przedstawiamy rekomendowane wymagania sprzętowe.   

OS: Windows Vista / 7 / 8 – 64 bits 
Procesor: 2.8 GHz Quad Core CPU 
Pamięć: 3 GB RAM 
Grafika: 1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850
DirectX: 9.0c 
HDD: 5 GB wolnego miejsca 

Źródło: humblebundle.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię