Strona głównaWiadomościAkcesoriaHyperX Cloud Stinger Wireless - nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

HyperX Cloud Stinger Wireless – nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

HyperX do swojego portfolio słuchawek dodaje kolejny model – Cloud Stinger Wireless. Są to nowe, bezprzewodowe słuchawki z – jak twierdzi producent – udoskonaloną konstrukcją audio.

HyperX słynie z rozwiązań dla graczy, wśród których ważną rolę odgrywają słuchawki – wystarczy wspomnieć kultowe konstrukcje, takie jak Cloud / Cloud II oraz Alpha, które recenzowaliśmy jakiś czas temu. Teraz do tego grona dołączają bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Stinger Wireless. Ich cechy charakterystyczne, którymi chwali się producent, to niewielka waga (zaledwie 270 gramów) oraz nauszniki obracające się o 90 stopni i bateria, która wystarczy na 17 godzin.

Zastosowano w nich standardowe dla modeli bezprzewodowych przyciski sterujące i mikrofon z funkcją tłumienia hałasu, a za odtwarzany dźwięk odpowiedzialne są przetworniki o średnicy 50 mm. Słuchawki współpracują z komputerami oraz konsolami PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Cena sugerowana przez producenta to 429 PLN. A na naszych łamach już za kilka dni pojawi się obszerny test tego modelu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię