Strona głównaWiadomościHardwareHyperX Cup MIX-IN - słuchawki dla miłośników zup błyskawicznych

HyperX Cup MIX-IN – słuchawki dla miłośników zup błyskawicznych

HyperX oraz firma Nissin Foods stworzyły słuchawki HyperX Cup MIX-IN, które mają zapewnić możliwie najlepsze doznania podczas spożywania zup błyskawicznych z makaronem.

Nauszniki słuchawek zostały wykonane z pianki zapamiętującej kształt ucha z wykorzystaniem opatentowanej technologii Noodlette. Wykonano je ze splecionych mikrowłókien, których struktura przypomina makaron ramen. W środku znalazło się miejsce dla dwukomorowych przetworników. To największe komory dostępne na rynku, które umożliwiają oddzielenie basów od średnich i wysokich tonów, dzięki czemu użytkownicy uzyskują bardziej klarowny, pozbawiony zakłóceń dźwięk.

Aby ułatwić spożywanie zupek podczas rozgrywki, firmy Nissin i HyperX znalazły sposób na wyeliminowanie pogłosu spowodowanego siorbaniem występującym podczas konsumpcji. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala cieszyć się jedzeniem i bez zakłóceń komunikować się z innymi członkami zespołu. Wystarczy odłączyć widelec i można zająć się spożywaniembez przerywania ani na chwilę gry.

To przedsięwzięcie było dla naszych projektantów nie lada wyzwaniem. Musieli wykazać się wyjątkową kreatywnością i efektywnością. Po wielu godzinach spędzonych przy desce kreślarskiej udało nam się w końcu stworzyć fantastyczny produkt

– powiedział  Jessany Van’t Hoff, Head of Strategic Alliances w HyperX w regionie EMEA.

Od dzisiaj firma Nissin rozpoczyna sprzedaż ograniczonych ilości specjalnej wersji słuchawek w serwisie NissinFanStore.com. Zamówienia będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń. To jednak nie koniec współpracy między firmami Nissin i HyperX, ponieważ prowadzone są rozmowy na temat konstrukcji pełnego zestawu dla graczy, obejmującego podgrzewaną podkładkę pod mysz, umożliwiającą zachowanie właściwej temperatury w kubku podczas długich rozgrywek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię