Strona głównaWiadomościPopularni streamerzy założyli się o 10 tys. dolarów. Znamy zwycięzcę

Popularni streamerzy założyli się o 10 tys. dolarów. Znamy zwycięzcę

Znajomi streamerzy często zakładają się o różne rzeczy. Nie bez powodu Pago miał ostatnio różowe włosy i musiał zgolić brodę. Ale dwaj amerykańscy twórcy, kojarzeni z grą League of Legends, postawili poprzeczkę naprawdę wysoko. Poszło o 10 tys. dolarów.

Każdy, kto chociaż minimalnie interesuje się sceną League of Legends, powinien przynajmniej kojarzyć kontrowersyjnego streamera Tylera ‘Tyler1’ Steinkampa. Jego historia jest długa i zagmatwana. Był kilkukrotnie banowany i przepraszał twórców gry, ale ostatecznie się zmienił i dzisiaj jest już dużo spokojniejszy. Ale co najważniejsze – ma sporo widzów. Może nie mieści się w ścisłej światowej czołówce, ale średnia ponad 30 tys. widzów i ponad 2,3 mln obserwujących to wyniki, których można zazdrościć.

Zobacz: Nowa aktualizacja Fortnite jest tak zła, że jego najwięksi streamerzy podjęli… strajk

No i Tyler1 założył się z innym streamerem – Moe ‘Yassuo’. Panowie są znajomymi, ale zakład był bardzo poważny. Zasady były proste – wygrywa ten, który na zupełnie nowym koncie w określonym czasie zdobędzie wyższą rangę. Do tego żaden ze streamerów nie mógł używać swojej ulubionej postaci. W przypadku Tylera był to Draven, a w przypadku Moe Yassuo. Zwycięzca miał dostać od przegranego aż 10 tys. dolarów.

Zobacz: 200 tys. dolarów zarobił 14-latek grający w Fortnite’a

Nie można powiedzieć, żeby rywalizacja była wyrównana. Tylerowi udało się zdobyć zaledwie 50 punktów ligowych i rangę Diament I. Jego oponent z kolei może pochwalić się aż 250 punktami ligowymi i rangą Arcymistrza. A to oznacza, że Tyler ‘Tyler1’ Steinkamp pozbył się 10 tys. dolarów ze swojego konta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię