Strona głównaWiadomościHyperX Pulsfire FPS Pro RGB – nowa myszka dla wybrednych

HyperX Pulsfire FPS Pro RGB – nowa myszka dla wybrednych

Firma HyperX zaprezentowała nową myszkę dla graczy. Model o nazwie Pulsfire FPS Pro RGB to propozycja skierowana do najbardziej wymagających graczy. Widać to już po samej specyfikacji. Do tego dochodzi jeszcze dość przyzwoita cena. 

Najważniejszym elementem w każdej myszce jest sensor. W tym przypadku producent zdecydował się na wariant optyczny, a konkretnie model Pixart PMW3389, który zalicza się do ścisłej światowej czołówki. Pozwala on na ustawienie DPI w zakresie od 800 do 16 000. Szybkość maksymalna to według producenta ponad 11 m/s, a akceleracja to z kolei 50 G.

Zobacz także: HyperX Pulsfire Surge – testujemy myszkę z sensorem PMW3389

HyperX Pulsfire FPS Pro RGB wyposażona jest w sześć w pełni programowalnych przycisków, których funkcje można zapisywać w pamięci urządzenia. Pod lewym i prawym klikiem umieszczono markowe przełączniki Omron o żywotności 20 mln aktywacji. Z komputerem myszka łączy się przy pomocy 1,8-metrowego kabla w oplocie, zakończonego tradycyjną wtyczką USB 2.0. Z kablem gryzoń waży 130 gramów. Oczywiście nie zabrakło podświetlenia RGB z kilkoma efektami i aż 16,7 mln kolorów do wyboru.

Sugerowana cena HyperX Pulsfire FPS Pro RGB to 249 złotych. Myszka objęta jest 2-letnią gwarancją.

Źródło: inf. prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię