Strona głównaEsportCounter-StrikeIEM Katowice po raz kolejny bez widowni w Spodku... i bez Spodka

IEM Katowice po raz kolejny bez widowni w Spodku… i bez Spodka

Jeśli czekaliście na IEM Katowice z nadzieją na powrót do Spodka, mamy złą wiadomość. Wydarzenie znowu odbędzie się bez publiczności.

O ile jeszcze poprzednie turnieje z cyklu IEM Katowice odbyły się na hali Spodka, ale bez widowni, o tyle przyszłoroczny turniej w ogóle nie zawita do kultowej, katowickiej hali. Wszystko znowu w związku z pandemią koronawirusa. W przeciwieństwie jednak do innych turniejów rozgrywanych w tym roku, jest spora szansa, że IEM Katowice zostanie rozegrane w postaci LAN-a, z wszystkimi ekipami w jednym miejscu.

Zobacz: Esport na świecie wart miliardy dolarów. Forbes szacuje wartość największych

Póki co nie wiadomo czy będą to Katowice i na przykład studio ESL, czy jakieś inne miejsce – wiadomo tylko, że będzie to jedno ze studiów w Europie. Takie są plany na dzień dzisiejszy, nie wiadomo bowiem, czy do lutego sytuacja z koronawirusem nie stanie się znowu gorsza – wtedy wydarzenie przeniesie się w całości do internetu.

IEM Katowice

Jeśli kupiliście bilet na IEM Katowice 2020 – który automatycznie upoważniał też do wejścia na edycję 2021 – możecie z jej wykorzystaniem poczekać do przyszłego roku, albo poprosić o zwrot pieniędzy. W turnieju mają wziąć udział 24 zespoły, wyłonione w drodze kwalifikacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceESL
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię