Strona głównaWiadomościiiyama wprowadza dwa nowe zakrzywione monitory dedykowane grom e-sportowym

iiyama wprowadza dwa nowe zakrzywione monitory dedykowane grom e-sportowym

Firma iiyama wprowadza do swojego portfolio dwa nowe 27-calowe monitory G-Master G2766HSU-B1 i GB2766HSU-B1 z zakrzywioną matrycą. Oba modele dedykowane są graczom z e-sportowym zacięciem.

G2766HSU-B1 i GB2766HSU-B1 wyposażone są w zakrzywione matryce VA o wysokiej częstotliwości odświeżania i przekątnej 27 cali. Oba modele należą do serii Red Eagle i cechują się niemal identycznymi parametrami. Różnicę stanowi podstawa każdego z modeli. Ekrany o przekątnej 27 cali wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1080) z odświeżaniem 165 HZ, co pozwala cieszyć się płynnym obrazem podczas wymagających gier e-sportowych takich jak CS:GO, Valorant, Fortnite i wiele innych nastawionych na rywalizację z innymi graczami.

Zobacz: GTA Online – nowa aktualizacja pozwala obrabować depozyty Unii

Zakrzywienie matrycy o promieniu 1500R zwiększa immersję podczas rozgrywki za sprawą idealnego dopasowania do krzywizny ludzkiego oka. Panel VA zapewnia doskonały współczynnik kontrastu oraz głębię czerni, dzięki temu podczas gry nie umkną żadne szczegóły. Gracze docenią również niski czas reakcji na poziomie 1 ms (MPTR), który jest kluczowy dla dynamicznej rozgrywki.

G2766HSU-B1(20)

Oba modele są w pełni kompatybilne z technologią FreeSync Premium, co oznacza gwarancję redukcji opóźnień. Do tego obsługują technologię LFC, która pozwala na wyeliminowanie wszelkich problemów z zacinaniem czy rwaniem obrazu przy dowolnej liczbie klatek n sekundę Dodatkowo monitory wspierają technologię HDR oraz tryby dedykowane graczom.

Podstawa modelu G-Master G2766HSU-B1 Red Eagle pozwala na regulację kąta nachylenia ekrany, z kolei G-Master GB2766HSU-B1 Red Eagle pozwala również na regulację wysokości. Oba monitory sprawdzą się nie tylko w grach, ale również podczas codziennej pracy i odpoczynkowi przy filmach i przeglądaniu Internetu.

Sugerowana cena G-Master G2766HSU-B1 Red Eagle wynosi 999 zł, a  G-Master GB2766HSU-B1 Red Eagle 1099 zł. Oba nowe modele powinny być dostępne u autoryzowanych partnerów iiyama.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię