Strona głównaWiadomościHardwareiiyama wprowadza na rynek nowy monitor dla graczy w przystępnej cenie.

iiyama wprowadza na rynek nowy monitor dla graczy w przystępnej cenie.

Firma iiyama produkuje szeroką gamę monitorów, ale to modele typowo gamingowe, są najciekawsze w ich ofercie. Właśnie dołącza do nich kolejny model G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk.

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy monitor dla graczy – G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk. To 27-calowy model w formacie 16:9 z matrycą wykonaną w technologii IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli). Zastosowany panel charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, nasyconymi i precyzyjnie odwzorowanymi kolorami oraz 100% pokryciem przestrzenii sRGB.
Matryca charakteryzuje się ponadto bardzo szybkim czasem reakcji na poziomie 1 ms (MPRT) , a jej częstotliwość odświeżania wynosi 75 Hz. Gracze docenią też obecność technologii AMD FreeSync , która zapewnia obraz pozbawiony efektu rozrywania i przycięć, a to dzięki synchronizacji częstotliwości odświeżania z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną. G2740QSU-B1 oferuje również funkcję Black Tuner, wyostrzającą szczegóły w zacienionych obszarach.
Sprzęt wyposażono w podstawę z regulacją kąta nachylenia ekranu, a także dżojstik do sterowania OSD (menu ekranowe). Tylny panel oferuje szeroki wybór złączy: HDMI, DisplayPort, audio jack 3,5 mm oraz 2 x USB. Monitor nie zawodzi także w kwestii audio, oferuje gniazdo na słuchawki oraz wbudowane głośniki stereo, które przydadzą się przy codziennej pracy.
Sugerowana cena detaliczna monitora wynosi 1189 zł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceiiyama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię