Strona głównaMobileAktualnościCall of Duty: Mobile – nowa broń może być karabinem wyborowym

Call of Duty: Mobile – nowa broń może być karabinem wyborowym

Twórcy Call of Duty: Mobile zapowiadają nową broń jaka zostanie dodana w nadchodzącym sezonie. Wygląda na to, że będzie to karabin wyborowy.

Niewiele wiadomo o nadchodzącym sezonie Call of Duty: Mobile. Twórcy ujawnili kilka drobnych informacji, ale fani wciąż nie widzę nic o mapach, broni i dodatkowej zawartości. W nowym tweetcie pojawiła się mała wskazówka w postaci obrazka.

Wiadomo, że Call of Duty: Mobile kopiuje treści z innych gier z serii. Twórcy stworzyli grę w formie tygla łączącego funkcje kilku lubianych przez fanów odsłon serii. Podążając tym schematem możemy spodziewać się, że przedstawiona broń to coś co dobrze znamy.

Fani spodziewają się, że będzie to karabin SKS, który pasowałby sylwetką do tego zaprezentowanego we wpisie. Byłby to wtedy drugi karabin po Kilo-Bolt Action, który trafił do gry w 2020 roku. Gracze oczekują, że SKS będzie miał półautomatyczny tryb ognia z dostosowanymi statystykami, aby nie zakłócać starannej równowagi mobilnej wersji gry.

Zobacz: Dying: 1983 – Twórcy gry zaprojektowali rozgrywkę pod funkcje DualSense PS5

Oczekuje się, że nowy sezon rozpocznie się 26 stycznia, ale nie zostanie nazwany 14 sezonem. Activision ujawniło, że odświeży sezonową liczbę COD: Mobile. Prawdopodobnie będzie to Sezon 1 2021.01.19.

Call of Duty: Mobile jest dostępne na urządzenia z systemem iOS i Android.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię