Strona głównaWiadomościAkcesoriaIKEA wprowadza produkty dla esportowców

IKEA wprowadza produkty dla esportowców

IKEA nawiązała współpracę z firmą medyczną UNYQ, czego efektem ma być całkowicie nowa seria produktów dla esportowców. Szwedzi stawiają na młody i prężnie rozwijający się rynek elektronicznych zmagań.

IKEA tworzy nową linię produktów o nazwie UPPKOPPLA, która skierowana będzie do esportowców. Akcesoria powstały przy współpracy z firmą medyczną UNYQ, która specjalizuje się w tworzeniu protez z wykorzystaniem druku 3D. To samo rozwiązanie będzie używane w sprzętach IKEI. Szwedzi wierzą, że niewysokie ceny skłonią esportowców do korzystania z ich nowych produktów.

IKEA UPPKOPPLA, czyli co?

Ale najważniejsze pytanie brzmi – co przygotowała IKEA? O dziwo nie są to biurka czy krzesła. Zamiast tego Szwedzi postawili na typowe akcesoria – ergonomiczne nakładki na przyciski w klawiaturze, mouse bungee, czyli sprzęt przytrzymujący kabel gryzonia oraz specjalną podpórkę pod nadgarstek. Szczególnie ciekawie prezentuje się ten ostatni sprzęt. Ma on poprawić komfort korzystania z myszki. Podpórkę, dzięki aplikacji na telefony komórkowe, można dostosować do kształtu własnej ręki.

Produkty dla esportowców nie będą sprzedawane stacjonarnie, w sklepach IKEI. Sklep postawił w tym przypadku na sprzedaż internetową przez aplikacje IKEA/UNYQ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię