Strona główna Gry Aktualności Watch Dogs Legion potwierdzone! Prezentacja na E3 2019

Watch Dogs Legion potwierdzone! Prezentacja na E3 2019

Zaledwie wczoraj wyciekły informacje na temat Watch Dogs Legion, a dzisiaj już wiemy, że gra na pewno powstaje. Wiemy także, że zostanie zaprezentowana na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 2019 w Los Angeles.

Na Twitterze pojawiło się oficjalne i zweryfikowane konto Watch Dogs Legion, dzięki czemu wiemy, że mamy do czynienia z prawdziwymi informacjami. Na profilu opublikowano krótkie wideo, które zapowiada grę. Poniżej filmu możemy przeczytać krótką wiadomość:

– God Save the NPCs. Reveal at E3. #WatchDogsLegion

God Save the NPCs to oczywiste nawiązanie do hymnu Wielkiej Brytanii „God Save the Queen”, co sugeruje, że akcja rzeczywiście będzie miała miejsce w Londynie. Z kolei zastąpienie królowej postaciami niegrywalnymi (NPC) daje do zrozumienia, że wczorajsze plotki są prawdziwe. W Watch Dogs Legion nie ma być głównego bohatera. Gracze będą mogli sterować dowolnym NPC-em, a wybór tej czy innej postaci ma mieć wpływ na zadania i fabułę.

Zobacz: Cyberpunk 2077 miał zadebiutować w 2019 roku, ale to już nierealne

Oprócz tego, według wczorajszych przecieków, akcja Watch Dogs Legion ma mieć miejsce w dystopijnym Londynie, który zmaga się z sytuacją po Brexicie. Rozwój technologiczny miał zmienić nie tylko nasze życie, ale też samą stolicę Wielkiej Brytanii. Wiemy też, że Watch Dogs Legion nie będzie jedyną nowością Ubisoftu. Francuzi na E3 2019 mają pokazać kilka nowych gier, w tym sportowe Roller Champions.

Konferencja Ubisoftu na E3 2019 odbędzie się 10 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE