Strona głównaGryAktualnościInfinity Ward wprowadza kolejne nerfy do 725 i M4A1 w Modern Warfare

Infinity Ward wprowadza kolejne nerfy do 725 i M4A1 w Modern Warfare

Twórcy naprawdę starają się doprowadzić obie bronie do porządku. 

Od ostatniego patcha, który zaadresował problemy związane z obiema broniami, minęło zaledwie kilka dni. Fragmenty rozgrywki krążące po internecie jednoznacznie dały jednak do zrozumienia, że 725 wciąż pozostaje sporym problemem gier publicznych.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare z poważnymi problemami na konsolach

W odpowiedzi na feedback doczekaliśmy się kolejnego zmniejszenia zasięgu dla 725 oraz utrudnienia strzelania z biodra z M4A1. Zredukowane zostały również obrażenia zadawane w głowę przez popularny karabin, rozwiązanie sugerowane w jednym z ostatnich materiałów ExclusiveAce’a. Ponadto w aktualizacji naprawiono kilka błędów oraz usprawniono nieco spawny w Dominacji i TDM na Piccadilly.

Jak przyznawał na Twitterze sam Joe Cecot, odpowiedzialny w Infinity Ward za projektowanie multiplayera, balansowanie broni, a w szczególności shotgunów, to bardzo ciężkie zadanie. Chociaż 725 faktycznie było zbyt mocne, bardzo łatwo można uczynić je całkowicie bezużytecznym. Czas pokaże, czy aktualne statystyki pozwolą uspokoić nieco aktualną metę w grach publicznych.

Pełną listę dzisiejszych zmian znajdziecie na oficjalnym subreddicie Modern Warfare.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię