Strona głównaGryAktualnościDo Call of Duty Mobile niedługo powróci wsparcie dla kontrolerów

Do Call of Duty Mobile niedługo powróci wsparcie dla kontrolerów

Plotki oficjalnie potwierdził deweloper.

Oficjalne ogłoszenie Call of Duty Mobile wielkim sukcesem mamy już za sobą. Gra żyje teraz własnym życiem, ma swoją społeczność i zmiany, którymi ekscytuje się większość graczy. Jedną z nich jest zapowiedziane niedawno wsparcie dla kontrolerów.

Zobacz: Call of Duty: Mobile zrezygnowało ze wsparcia kontrolerów

Pada do gry można było do tej pory używać wyłącznie w fazie zamkniętych beta testów. Sporo użytkowników położyło swoje ręce na wczesnym dostępie i później weszło w oficjalną premierę ze sporym rozczarowaniem. Deweloper zdecydował się bowiem zrezygnować ze wsparcia kontrolerów i powiedział, że nie wiadomo, czy ta opcja kiedykolwiek powróci.

Temat był poruszany jednak na tyle często, że twórcy zostali zmuszeni do zaadresowania kontrowersji. W rezultacie, po kilku tygodniach negocjacji, w weekend na subreddicie CoD Mobile pojawił się post potwierdzający nadchodzące wsparcie dla kontrolerów.

Teraz pozostaje już tylko pytanie, w jaki sposób zdecyduje się zaimplementować tę funkcję Tencent. Wcześniej powiedzieli już bowiem, że mają obawy przed wrzuceniem posiadaczy padów do jednego lobby z osobami grającymi na ekranie dotykowym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię