Strona głównaWiadomościInner Chains debiutuje na platformie Steam

Inner Chains debiutuje na platformie Steam

Dzieło studia Telepaths’ Tree po niewielkim opóźnieniu dotarło do katalogu Steam. Chcąc sprawdzić z jakiej gliny ulepiony jest Inner Chains trzeba wyłożyć 18 euro.

Od dziś na Steamie jest o jedną, polską grę więcej. Choć przedstawiona jest w formie FPS-a połączonego z horrorem, to jednak mocno odrywa się od mainstreamowych klimatów. Tło wykorzystane do ukazania świata jest bardzo wymowne, i rzec by można, że nawiązuje do artystycznego wahlarza Zdzisława Beksińskiego. Kto kojarzy tę postać, ten wie, że surrealizm znaczyć będzie ekran monitora w ogromnych dawkach. Na potwierdzenie tych słów otrzymaliśmy zwiastun premierowy, który przybliża obraz rozgrywki.

 

Dzień premiery to nie tylko czas celebracji przez studio Telepaths’ Tree, ale również moment, w którym warto dokonać zakupu, bowiem z tej okazji gracze otrzymają 10% rabatu. Natenczas Inner Chains możemy dodać do swojej bilbioteki za 17,99 euro, a po 25 maja już po standardowej cenie 19,99 euro. Kwestią zasadniczą pozostaje tylko poziom dopracowania gry.

Pierwsze opinie użytkowników niezbyt motywują do sięgnięcia po produkt. Wśród nich panuje przekonanie, że Inner Chains od strony graficznej wygląda bosko, niestety mechanika gry i sposób przechodzenia lokacji są mocno zaniedbane przez twórców. Zgłaszane są problemy z zapisaniem stanu gry, AI przeciwników, czy też monotonna rozgrywka. Dopóki nie przybędzie trochę więcej opinii oraz recenzji, nie staną się odpowiednio dla nas wiarygodne.    

Źródło: Steam

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię