Strona głównaKonsoleInside Xbox – Microsoft odpowiada na falę krytyki

Inside Xbox – Microsoft odpowiada na falę krytyki

Wczoraj odbyła się kolejna prezentacja Inside Xbox, jednak gracze spodziewali się czegoś innego. Zaowocowało to wieloma krytycznymi wpisami z ich strony, dotyczyły one samej imprezy oraz Assassin’s Creed Valhalla. Obie firmy dość szybko zareagowały i odpowiedziały fanom.

Po wczorajszym Inside Xbox w sieci pojawiły się głosy oburzenia graczy zarówno prezentacją nowego Assassin’s Cred jak i samą formułą wydarzenia. Głównie chodziło o to, że szumne zapowiedzi i zapewnienia nie zostały ostatecznie spełnione i były rozczarowujące.

Zobacz: Xbox Game Pass – w tym miesiącu czyste złoto

Na krytykę dość szybko odpowiedział Aron Greenberg z Microsoftu i Asharaf Ismaila z Ubisoftu.

Aron Greenberg na słowa krytyki odpowiedział:

Gdybyśmy siedzieli cicho i po prostu pokazali majowy odcinek Inside Xbox, tak jak było w kwietniu, to podejrzewam, że reakcje Internetu byłby inne. Jest jasne, że pomyliliśmy się kreując takie a nie inne oczekiwania wobec tego wydarzenia. Jesteśmy wdzięczni za każdy głos i mogę zapewnić, że weźmiemy to pod uwagę oraz wyciągniemy z tego wnioski jako cały zespół.

Ashaf Ismail – dyrektor kreatywny Assassin’s Creed Valhalla odpowiedział się w kwestiach rozczarowującego pokazu rozgrywki.

Cześć. Mieliście pełne prawo, żeby oczekiwać bardziej obszernego pokazu gry, Mamy jednak przed sobą bardzo długą kampanię marketingową, w trakcie której zobaczycie pełną prezentację czystej rozgrywki i dostaniecie wiele informacji o grze. Dziękujemy za waszą pasję i ekscytację! Prosimy tylko o to, abyście byli wobec nas cierpliwi i mili. Na pewno wam to wynagrodzimy.

A Wy jak oceniacie wczorajszy Inside Xbox? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz: Xbox Series X – jakie gry przeniesiemy za darmo z Xbox One

Assassin’s Creed Valhalla trafi pod koniec roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Google Stadia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. czemu za co? kiedyś mi działał Valorant, dało się go zainstalować a laptopa mam tego samego do dzisiaj. A teraz nie mogę? czemu się tak dzieje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię