Strona głównaKonsoleInstinction godny następca Dino Crisis?

Instinction godny następca Dino Crisis?

Wydawało się, że gry o dinozaurach takie jak Turok czy Dino Crisis odeszły na zawsze. Instinction może być ich godnym następcą.

Studio Hashbane z Nowej Zelandii he odnowić wspomnienia fanów takich serii jak Turok czy Dino Crisis. Instinction może być godnym duchowym następcą Dino Crisis Capcomu. Na poniższym materiale możecie zobaczyć krótką migawkę tego czego można się spodziewać po nowej produkcji.

Zobacz: Diablo 2 miał dostać drugi dodatek

Instinction będzie grywalny w widoku pierwszo- i trzecioososbowym. Naszym zdaniem będzie eksploracja półotwartego świata, realizacja zadań i rozwiązywanie zagadek. Kampania będzie dostępna tylko w trybie dla jednego gracza lub w trybie współpracy. Do obrony dostaniemy wiele narzędzi zaczynając od broni białej a na wyrzutniach rakiet kończąc. Każda z broni ma być w pełni konfigurowalna.

Z racji tego, że Instinction będzie dostępny na PS4 i PS5 gra będzie wspierała funkcje haptyczne kontrolera DualSense. Deweloperzy większy nacisk będą kładli na wersję PS5, która ma oferować wsparcie dla ray tracingu i obsługę 8K i 120 klatek na sekundę. Możliwe, że tytuł trafi również do graczy PC.

Premiera zaplanowana jest dopiero na trzeci kwartał 2022. Do tego czasu powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat produkcji. Gdy tylko tak się stanie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię