Strona głównaWiadomościHardwareIntel potwierdza, że będzie odświeżał swoje energooszczędne procesory Tiger Lake

Intel potwierdza, że będzie odświeżał swoje energooszczędne procesory Tiger Lake

Jeszcze w tym roku czeka nas odświeżenie procesorów Intel Tiger Lake. Proces ten rozpocznie wprowadzenie odświeżonych procesorów serii H, a zakończy wprowadzenie nowych procesorów serii U.

Informacje dotyczące odświeżania procesorów Intel Tiger Lake, są bardzo nieprzewidywalne, ponieważ jeszcze niedawno portal Anandtech twierdził, że do takiej sytuacji nie dojdzie, co najwyżej procesory Tiger Lake zostaną zastąpione nową generacją. Teraz wiemy, że Intel faktycznie szykuje odświeżone procesory 11 generacji. Ponieważ producenci sprzętu przyznali, że zamierzają wprowadzić nowe komputery mobilne z odświeżonymi procesorami Intela i że pierwsze mają zostać odświeżone procesory serii H np. Core i7-11390H. Za to procesory serii U mają zostać poddane temu procesowi w trzecim kwartale tego roku, więc już niedługo.

Jak te odświeżenia będą przebiegały na tle wprowadzania nowych architektur i czy wpłyną na plany wydawnicze Intela, jeszcze nie wiemy, ale mamy nadzieję, że zapowiadane procesory Intel Alder Lake pojawią się w tym roku i przyniosą powiew świeżości w tej dziedzinie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię