Strona głównaWiadomościHardwareChcesz pomóc Intelowi w pracach nad kartami graficznymi? Dołącz do The Odyssey

Chcesz pomóc Intelowi w pracach nad kartami graficznymi? Dołącz do The Odyssey

Firma Intel ogłosiła ciekawą inicjatywę, w ramach której chce współpracować ze społecznością przy tworzeniu nowych kart graficznych. Jeśli chcielibyście wziąć w tym udział, to macie na to szansę. Jedno ze spotkań ma się odbyć w Warszawie.

Nowa inicjatywa otrzymała nazwę The Odyssey. Intel chce w jej ramach skupić wokół siebie społeczność graczy i entuzjastów, którzy mogliby pomóc w tworzeniu nowych kart graficznych. Firma ma kierować się sugestiami użytkowników, ale zamierza też dać coś od siebie. Zaangażowane osoby, oczywiście po podpisaniu odpowiednich papierów, mają mieć między innymi wgląd w prowadzone prace.

Zobacz: Intel szykuje procesor Core i9-9900 w wersji KFC?

Ale na tym korzyści się nie kończą. Uczestnicy programu The Oddysey mają też otrzymać liczne zniżki i upominki, a z czasem być może nawet dostęp do zamkniętych testów nowych kart graficznych. Wszystko tak naprawdę zależy od dobrej woli Intela. Nie zmienia to faktu, że sam udział w tworzeniu nowych GPU już sam w sobie jest niezwykle kuszący.

Zobacz: Dedykowane GPU Intela będą lepsze od AMD i Nvidii? Jest na to niewielka szansa

Jeśli chcielibyście wziąć udział w Intel The Odyssey, to musicie przejść na stronę projektu i się zapisać. Z informacji wynika, że jedno ze spotkań odbędzie się w Warszawie, ale na ten moment nie znamy żadnych szczegółów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię