Strona głównaGryAktualnościInteraktywna mapa do Tiny Tina's Wonderlands

Interaktywna mapa do Tiny Tina’s Wonderlands

Nowy spin-off Borderlands zgarnia coraz większą uwagę graczy. Interaktywna mapa Tiny Tina’s Wonderlands pomoże wielu miłośnikom maksowania gier.

Po długim oczekiwaniu Tiny Tina’s Wonderlands ujrzało światło dzienne. Gra podąża schematem charakterystycznym dla wielu odsłon Borderlands. Co za tym idzie, mapy są duże, złożone i zasypane różnego rodzaju znajdźkami.

Zobacz: Activision planuje podobno więcej remasterów Call of Duty

Jeżeli gra przypadła Wam do gustu i rozważacie odkrycie wszystkiego, co ma do zaoferowania, mamy dla Was dobrą wiadomość. Na stronie Map Genie pojawiła się właśnie interaktywna mapa do gry Gearboxu. Jest to portal znany z tworzenia map do wielu różnych tytułów.

Na Map Genie znajdziecie wszystkie lokacje w grze oraz skrzynie, bossy i znajdźki, które mają do zaoferowania. Po założeniu konta można nawet odhaczać, co dokładnie zrobiliście w grze i które mapy zostały już przez Was wyczyszczone. Jest to doskonale narzędzie dla osob próbujących wygearować po zęby swojego bohatera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię