Strona głównaKonsoleAbandoned – wygląda na to, że gra została anulowana

Abandoned – wygląda na to, że gra została anulowana

Jeżeli czekaliście na premierę dość kontrowersyjnego horroru Abandoned, to możecie się nigdy nie doczekać. Z sieci zniknęły wpisy twórców, które dotyczyły tej produkcji. To może oznaczać, że projekt został anulowany.

Produkcją Abandoned zajmowało się (bo tam chyba mogę napisać), studio Blue Box Game. Od dłuższego czasu na temat gry było bardzo cicho. Co więcej, streamer Lance McDonald odkrył, że z Twittera zniknęły wcześniejsze posty deweloperów dotyczące planów wydawniczych i rychłego wydania grywalnej wersji demonstracyjnej.

Zobacz: Fortnite dodaje permanentny tryb bez budowania

Usunięte zostały także wiadomości, które dotyczyły aplikacji wydanej na PlayStation, która miała promować tytuł. Jak mówi McDonald:

Nie wydaje mi się, żeby ta gra kiedykolwiek istniała.

Wygląda na to, że twórcy gry zaniechali produkcji. Abandoned to dość kontrowersyjna gra, która miała ukazać się jeszcze w tym roku pod zmienioną nazwą. Co ciekawe, oficjalnie gra nie została odwołana, a na stronie dewelopera nadal dostępny jest trailer.

Wcześniej gracze twierdzili, że Abandoned to w rzeczywistości nowy Silent Hill albo, że jest to nowy Metal Gear Solid od Kojimy. Inni sugerowali, że taka gra nie istnieje. I wygląda na to, że faktycznie tak jest. Może to była tylko zbiorowa hipnoza?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię