Strona głównaGryAktualnościIO Interactive obiecuje przenoszenie poziomów Hitmana za darmo

IO Interactive obiecuje przenoszenie poziomów Hitmana za darmo

Niedawno spore zamieszanie wywołała polityka IO Interactive, dotycząca przenoszenia postępów pomiędzy Hitmanem 2 a 3. Firma zabrała głos w tej sprawie.

Przekaz płynący od IO Interactive jest jasny i powinien ucieszyć wielu graczy – posiadacze Hitmana 2 będą mogli zaimportować lokacje do Hitmana 3 za darmo, aczkolwiek taka możliwość pojawi się z pewnym opóźnieniem względem premiery. We wpisie na Twitterze firma ogłosiła, że w ramach rekompensaty, Hitman 1 GOTY Access Pass będzie darmowe dla każdego, kto zamówił Hitmana 3 w przedsprzedaży lub kupi grę w ciągu pierwszych 10 dni od premiery.

Hitman 3

Jednocześnie firma zapewnia, że gracze nie będą musieli kupować drugi raz starszych tytułów, a opcja importu pojawi się w ciągu kilku najbliższych tygodni. W momencie powstawania tekstu tylko Hitman oraz Hitman 3 były dostępne do zakupu na Epic Games Store. Nie ma też możliwości udowodnienia, że posiada się Hitmana 2 z innego sklepu. W specjalnym poradniku IO Interactive opisuje, że gracze będą mogli przenieść postępy z “dwójki” za pośrednictwem strony internetowej. Sam proces nie został jeszcze dokładnie opisany, wiadomo jedynie, że będzie wymagał konta IO Interactive.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię