Strona głównaKonsoleHitman 3 jeszcze w styczniu trafi na Nintendo Switch

Hitman 3 jeszcze w styczniu trafi na Nintendo Switch

Hitman 3 był zapowiedziany na Nintendo Switch, jednak do tej port data premiery była nieznana. Teraz wiemy już więcej szczegółów.

Od października wiemy, że Hitman 3 pojawi się także na konsolach Nintendo Switch i będzie dostępny za pośrednictwem streamingu. Teraz IO Interactive poinformowało, że oficjalna data premiery gry na tej platformie to 20 stycznia.

Zobacz: Nintendo przejmuje studio twórców Luigi’s Mansion

Informacja ta została podana na oficjalnym koncie dewelopera na Twitterze. Oznacza to, że wersja Switch będzie udostępniona tego samego dnia co inne platformy. Wersja Switch będzie wymagała połączenia internetowego ponieważ jest przesyłana strumieniowo. Ale dzięki temu będzie możliwe renderowanie większej liczby szczegółów, z którymi Switch sam by sobie nie poradził.

Jest to jedna z niewielu gier dostępnych strumieniowo na japońskiej konsoli przenośnej. Switch nie jest jedyną platformą, na której Hitman 3 będzie dostępny jako streaming. Gra będzie dostępna również na Stadia. Wersja standardowa trafi na PC, Ps4, PS5, Xbox One oraz Xobx Series X i S

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię