Strona głównaEsportCounter-StrikeIzak w gronie komentatorów Majora IEM Katowice 2019

Izak w gronie komentatorów Majora IEM Katowice 2019

Z tej informacji z pewnością ucieszą się wszyscy fani talentu komentatorskiego Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Izak dołącza do obsady komentatorskiej Majora IEM Katowice 2019, co ESL Polska obwieściła fanom w specjalnie przygotowanym filmie.

Postaci Izaka nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać – to jedna z osób, której polska scena CS:GO zawdzięcza niemal tyle co “Złotej Piątce” – mam tu na myśli popularyzację CS-a w szerszym niż jeszcze kilka lat temu gronie fanów. O ile jednak Virtus.pro robili cuda na serwerach, tak Izak zasłynął przede wszystkim świetnym komentarzem. Oprócz tego dwukrotnie zdobył główną nagrodę ASUS ROG Community Challenge.

Praca Izaka za mikrofonem komentatora spotkań Counter-Strike’a zaowocowała także kilkukrotnym zaproszeniem do studia TVP Sport, gdzie komentował mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej na Mundialu.

Już raz został doceniony przez organizatorów Majora za swój wkład, gdy w Krakowie poproszono go o wniesienie trofeum tamtego turnieju na scenę. Tam także komentował spotkania, ale dzisiejsza informacja to wyróżnienie szczególne, bo Majora organizuje ESL, które ma własny, świetny skład komentatorski.

ESL Polska przygotowała nawet z tej okazji film:

Zanim jednak zobaczymy Izaka w akcji, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Pojawi się on bowiem dopiero na etapie play-offów.

A kto Waszym zdaniem jest najlepszym, polskim komentatorem esportowym?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię