Strona głównaGryAktualnościJade Raymond – zakłada własne studio i będzie tworzyć dla PlayStation

Jade Raymond – zakłada własne studio i będzie tworzyć dla PlayStation

Po odejściu z Ubisoft Jade Raymond nie zagrała długo nigdzie miejsca. Po kolejnych porażkach założyła własne studio deweloperskie i będzie tworzyć exclusive na PlayStation.

Jade Ramond kojarzą wszyscy fani serii Assassin’s Creed. Jade zajmowała się produkcją pierwszych części, a także brała udział w produkcji Watch Dogs. Po odejściu z Ubisoft nawiązała współpracę z EA gdzie stanęła na czele Visceral Games. Tam miała zajmować się produkcją gry osadzonej w świecie Star Wars. Po tym jak projekt został anulowany odeszła z EA.

Wtedy też przeniosła się do Google by pracować nad sekretnym projektem, którym okazała się Google Stadia. Jako szef Stadia Games Entertaimnent zajęła się przygotowaniem gier na tę platformę. Jednak ostatecznie Google zamknęło projekt i zwolnił pracowników.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons – nadchodzi aktualizacja z okazji pierwszej rocznicy gry

Niedawno Raymond założyła w Montrealu własne studio Heaven Entertainment Studios i podpisała umowę z Sony, dla którego będzie tworzyć gry na wyłączność na PlayStation. Jak sama napisała na blogu studia, ściągnęła do nowego studia osoby, z którymi współpracowała w przeszłości.

Na razie nie chwali się jednak szczegółami dotyczącymi nowej gry. Wiadomo tyle, że będzie to zupełnie nowa marka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię