Strona głównaGryAktualnościJak oglądać dzisiejszy pokaz Ubisoft Forward?

Jak oglądać dzisiejszy pokaz Ubisoft Forward?

Fani Watch Dogs: Legion i Assassin’s Creeda długo wyczekiwali tego momentu. Nadchodzi kolejny pokaz Ubisoft Forward.

Wczoraj wreszcie poznaliśmy szczegóły nowego Call of Duty. Dzisiaj swoje karty rozłoży przed nami Ubisoft. Nadchodzi kolejna konferencja z serii Forward, gdzie dowiemy się wszystkiego, co planuje popularny wydawca.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla z przyspieszoną datą premiery na nowym Xbox

Gdzie i kiedy? Ubisoft Forward rozpocznie się już dzisiaj o 21:00 polskiego czasu. Transmisja potrwa ok. 45 minut, a jeżeli ktoś jest bardziej spragniony informacji od Ubi, o 20:00 rusza pre-show. Pokaz można oglądać na oficjalnej stronie wydawcy, Twitchu lub kanale YouTube.

Jakie gry zobaczymy podczas transmisji? Najbardziej oczywistymi wyborami są oczywiście Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion. Premiery obu tytułów zbliżają się wielkimi krokami, a twórcy chcą podtrzymać zebrany wokół nich hype. Na pewno pojawi się również Hyper Scape. Ponadto, Ubisoft potwierdził wysoki priorytet Gods & Monsters, które niedawno zmieniło nazwę na Immortals Fenyx Rising.

Nie obyło się oczywiście bez plotek. Najciekawszą z nich jest oczywiście Remake Prince of Persia. Podobnie jak w przypadku każdej konferencji Ubisoftu, rosną również nadzieje na powrót Splinter Cella. Na to jednak lepiej się nie nastawiać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię