Strona głównaWiadomościRozrywkaFani Gry o Tron masowo rezygnują z subskrypcji HBO GO

Fani Gry o Tron masowo rezygnują z subskrypcji HBO GO

Zdaniem wielu osób finałowe odcinki ostatniego sezonu Gry o Tron były niezwykle rozczarowujące i nijak się miały do budowanego przez 8 sezonów klimatu. Do tego stopnia, że jedni widzowie domagają się nakręcenia finałowego sezonu od nowa, a inni masowo rezygnują z subskrypcji HBO GO.

Nie powinno być zresztą dla nikogo zaskoczeniem, że część klientów HBO GO wykupiła subskrypcję tylko z powodu nowych sezonów Gry o Tron. Jednak platforma miała szansę przyciągnąć do siebie niezdecydowanych – i najwyraźniej szansę te zaprzepaściła. Krótko po premierze ostatniego odcinka Gry o Tron fraza „cancel HBO GO subscription” była bowiem jedną z najczęściej wyszukiwanych w Google – ilość takich zapytań wzrosła ponad 10-krotnie. Na fali popularności tego hasła internauci tworzą też masowo poradniki jak usunąć subskrypcję HBO GO. Osobiście jednak jestem zdania, że warto dać platformie szansę, chociażby dzięki fenomenalnemu mini-serialowi „Chernobyl”, opowiadającemu o wydarzeniach sprzed ponad 30 lat, jakie rozegrały się w elektrowni atomowej w Czarnobylu.

A Wy po której stronie stoicie? Nadal będziecie wiernie korzystać z platformy czy nacisnęliście już przycisk „usuń subskrypcję HBO GO”?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię