Strona głównaEsportCounter-StrikeKuben pomoże TyLoo w trakcie IEM Katowice 2019?

Kuben pomoże TyLoo w trakcie IEM Katowice 2019?

Docierają do nas coraz ciekawsze informacje na temat przyszłości zawodników i trenera Virtus.pro. Jarek ‘DeKay’ Lewis, jeden z najbardziej znanych esportowych dziennikarzy, dowiedział się, że Jakub ‘kuben’ Gurczyński ma pomóc chińskiemu zespołowi TyLoo w trakcie IEM Katowice 2019.

Po odpadnięciu z eliminacji do Minora Virtus.pro oficjalnie zawiesiło swoją dywizję CS:GO. Najprawdopodobniej z zespołem mają pożegnać się Jarosław ‘pasha’ Jarząbkowski, Filip ‘neo’ Kubski oraz Piotr ‘morelz’ Taterka, a w ich miejsce wrócą Janusz ‘snax’ Pogorzelski i Paweł ‘byali’ Bieliński. Skład miałby zostać uzupełniony przez Mateusza ‘TOAO’ Zawistowskiego. Ale co z trenerem Virtusów, czyli kubenem?

Jarek ‘DeKay’ Lewis, czyli ten sam dziennikarz, który jako pierwszy informował o rozmowach VP z Michem i przejściu Snaxa do Mousesports, teraz donosi, że Jakub ‘kuben’ Gurczyński ma pomóc chińskiemu TyLoo w trakcie polskiego majora, czyli IEM Katowice 2019. Co prawda nie jest to oficjalna informacja, ale żurnalista wielokrotnie udowodnił, że ma wiarygodne źródła. Czy tym razem będzie tak samo? A jeśli tak, to czy oznacza to odejście z Virtus.pro? Wkrótce powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcefot. HLTV
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię