Strona głównaKonsoleJaponka trzyma pada odwrotnie. Jak można tak grać?

Japonka trzyma pada odwrotnie. Jak można tak grać?

Różne są sposoby układania klawiatur do grania, trzymania myszek czy nawet kontrolerów. Jednak pewna Japonka przebija wszystko. Nie uwierzycie, że pada można trzymać… odwrotnie.

Na pewno każdy z Was ma jakąś koleżankę lub kolegę, którzy dziwnie trzymają myszkę, ustawiają klawiaturę pod dziwnym kątem (jak niektórzy gracze CS:GO) lub niestandardowo chwytają pada do gry. Jednak prawdopodobnie nikt z nich nie przebija pewnej Japonki, która swoim sposobem na trzymanie kontrolera pochwaliła się na Twitterze:

Jak widać, Japonka trzyma pada odwrotnie. Nie ma go skierowanego w swoim kierunku, co też oznacza, że nie widzi przycisków i tzw. gałek. Musicie przyznać, że to bardzo nietypowy sposób grania. Jednak dziewczyna utrzymuje, że w taki sposób używa kontrolerów od dzieciństwa, więc dla niej nie ma w tym nic dziwnego. Przyzwyczaiła się i teraz prawdopodobnie nie wyobraża sobie standardowego korzystania z pada. Zresztą w grach radzi sobie całkiem nieźle.

Zobacz: Oświadczył się procesorem, kartą graficzną i płytą główną. Powiedziała “tak”

Okazuje się, że taki sposób trzymania pada nie jest aż tak nadzwyczajny w Japonii. Wiele lat temu niektórzy gracze grali tak w grę Armored Core. Dlatego też takich chwyt określany jest mianem AC Grip.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię