Strona głównaWiadomościHardwareOświadczył się procesorem, kartą graficzną i płytą główną. Powiedziała "tak"

Oświadczył się procesorem, kartą graficzną i płytą główną. Powiedziała „tak”

Do nietypowych oświadczył doszło w Indonezji. Mężczyzna uklęknął przed swoją wybranką nie z pierścionkiem w ręku, a procesorem i kartą graficzną. Dziewczyna powiedziała „tak”.

Zanim przejdziemy do sedna historii, należy się małe wytłumaczenie. W Indonezji zaręczyny wyglądają trochę inaczej niż w Polsce. Tam jest to osobna ceremonia, w której najczęściej uczestniczą całe rodziny partnerów. Mężczyzna nie wręcza swojej partnerce pierścionka, jak utarło się między innymi w naszej kulturze (chociaż przyszło to do nas z Zachodu). Zamiast tego facet musi wręczyć jakieś dobra materialne, które mają udowodnić, że jest dobrą partią i stać go na drogie prezenty i godne życie. Często dochodzi też do sytuacji, w której partnerzy wcześniej dogadują się, jaki podarek byłby najlepszy.

Właśnie dlatego Ervan Patama oświadczył się swojej wybrance – Tiarze – przy pomocy procesora AMD Ryzen 5 3600, karty graficznej AMD Radeon RX 5700 XT, płyty głównej Gigabyte Aorus Elite B450M oraz zasilacza Corsair HX750. Całość kosztowała 10 mln rupii indonezyjskich, czyli nieco ponad 700 dolarów. Może nie jest to najmocniejszy zestaw, jaki aktualnie da się złożyć, ale przecież mówimy o Indonezji. Tam zarobki są mniejsze niż w Polsce, nie mówiąc już o Stanach Zjednoczonych czy zachodzie Europy.

Oświadczył się procesorem i kartą graficzną

Taki zestaw był życzeniem kobiety, która – tak samo, jak przyszły mąż – jest fanką Battlefielda 1 i innych strzelanek. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć szczęścia w dalszym życiu i jak najwięcej fragów na serwerach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię