Strona głównaGryAktualnościJedi: Fallen Order - gra wkrótce może dostać dużą aktualizację

Jedi: Fallen Order – gra wkrótce może dostać dużą aktualizację

Star Wars: Squadrons wywołało niedosyt? Już niedługo możecie mieć okazję by wrócić do Gwiezdnych Wojen, za sprawą DLC do Jedi: Fallen Order.

Jeden z internautów, ukrywający się pod pseudonimem Shinobi602, znany z posiadania dość potwierdzonych informacji na temat gier, puścił w świat kolejny przeciek. Jego zdaniem, trwają prace nad nową zawartością do Jedi: Fallen Order. Nie ujawnił jednak czy chodzi o jakieś płatne DLC, czy o darmową aktualizację.

Zobacz: Star Wars: Squadrons – znamy średnią długość kampanii

Sprawa jest tym bardziej tajemnicza, że tweet w którym to ogłosił, został usunięty. Albo okazało się, że nic takiego nie będzie miało miejsca, albo wręcz odwrotnie – coś jest na rzeczy i ktoś poprosił o usunięcie wpisu. Nieznana jest też nawet przybliżona data, kiedy taki dodatek mógłby się pojawić.

Star Wars Jedi: Fallen Order - recenzja

Jeszcze inna wersja głosi, że Respawn rzeczywiście pracuje nad nową historią, ale nie będzie ona elementem dodatku, a pełnoprawnej, nowej gry. Biorąc pod uwagę, że nowe gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen są całkiem niezłe, chyba nie obrazilibyśmy się gdyby to była prawda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię