Strona głównaGryAktualnościW tym tygodniu zobaczymy w końcu Jedi: The Fallen Order

W tym tygodniu zobaczymy w końcu Jedi: The Fallen Order

Od kilku lat Respawn Entertainment (twórcy Apex Legends) pracują nad nową grą w świecie Gwiezdnych Wojen. Zostało to potwierdzone na zeszłorocznym E3 w Los Angeles. Jednak jeszcze nie widzieliśmy produkcji w akcji. To powinno zmienić się w tym tygodniu.

Na E3 2018 przedstawiciele Respawn Entertainment ujawnili, że pracują nad grą w świecie Gwiezdnych Wojen. Przy okazji zdradzili, że otrzymała ona nazwę Jedi: The Fallen Order. I to w sumie na tyle. Z czasem wyciekały kolejne informacje, np. na temat fabuły, ale do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć produkcji w akcji. To o tyle dziwne, że premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Zobacz: 10-latek wydał 1500 zł na doładowania do gier. Sprzedawca nie widział problemu

Ale to prawdopodobnie zmieni się w tym tygodniu. Respawn Entertainment i Electronic Arts mają zaplanowany specjalny panel w trakcie Star Wars Celebration, które rozpoczyna się 11 kwietnia. Konferencja odbędzie się w sobotę (13 kwietnia), więc prawdopodobnie wtedy zobaczymy grę. To może być jedyna taka okazja, aby zaprezentować ją przed premierą, tym bardziej, że Elektronicy nie planują konferencji w trakcie tegorocznego E3.

Zobacz: Disney chce odebrać Electronic Arts licencję na gry ze świata Gwiezdnych Wojen

Na razie wiemy, że Jedi: The Fallen Order ma zadebiutować w czwartym kwartale tego roku, czyli między 1 października a 31 grudnia. Fabularnie akcja ma się dziać między 3. i 4. epizodem filmowym. W grze wcielimy się w młodego Padawana, który jako jeden z niewielu przetrwał Rozkaz 66, czyli masowe morderstwo Rycerzy Jedi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKitGuru
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię