Strona główna Konsole Jedna z najbardziej pożądanych funkcji PSN w końcu będzie dostępna

Jedna z najbardziej pożądanych funkcji PSN w końcu będzie dostępna

- Reklama -

Użytkownicy PSN od dawana pragnęli możliwości zmiany nazwy użytkownika. Wygląda na to, że te marzenia mogą się urzeczywistnić.

Według informacji uzyskanych przez serwis Kotaku od czterech anonimowych programistów z różnych firm, którzy obecnie pracują nad naprawieniem błędów i dostosowaniem ustawień, aby ich gry były zgodne z planami Sony i możliwością zmiany nazwy użytkownika. Serwis dotarł też do zdjęcia wewnętrznej dokumentacji Sony, na którym widać profil PSN z opcją edycji nazwy użytkownika. Niestety, żaden z informatorów nie przekazał informacji na temat planowanej daty wprowadzenia nowej opcji. Zatem możemy jeszcze długo poczekać.

Na chwilę obecną Sony nie potwierdziło tego oficjalnie, kiedy taka funkcja zostanie udostępniona. W zeszłym roku, w grudniu Shawn Layden z Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios powiedział, że firma pracuje nad uruchomieniem takiej opcji. Na możliwość zmiany nazwy użytkownika na PSN czekamy już 12 lat. I nie ukrywajmy, że jest to opcja bardzo potrzeba, wiele osób założyło konta gdy miało jeszcze kisiel zamiast mózgu a po tych 12 latach nazwa konta w stylu „ChocMalenkaSkoczNaBenka” nie jest już takie zabawne i warto byłoby to zmienić ;).

Na Xbox Live opcja zmiany nazwy użytkownika jest dostępna jednak za darmo możemy zrobić to raz, każda kolejna zmiana to koszt ok. 8 dolców.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE