Strona główna Konsole PlayStation ogłosił cross-play, a Xbox pyta, kiedy wprowadzą konsolę z prawdziwym 4K?

PlayStation ogłosił cross-play, a Xbox pyta, kiedy wprowadzą konsolę z prawdziwym 4K?

- Reklama -

Jednym z bardziej gorących wczorajszych tematów było ogłoszenie przez Sony wsparcia cross-play na PlayStation 4. Xbox Polska szybko podłapało temat i wbiło konkurencji przysłowiową szpilę, pytając o to, kiedy wprowadzą prawdziwe 4K na swojej konsoli.

Sony w ostatnim czasie wyszło z kilkoma nowościami. Zaczęło się od PlayStation Classic mini, następnie była informacja o możliwości pobierania gier z PlayStation Now na dysk, co ułatwi rozgrywkę graczom z wolniejszym łączem. Wczorajszym hitem było potwierdzenie uruchomienia wsparcia dla rozgrywki multiplatformowej.

Działania te nie umknęły ekipie Xbox Polska, która bardzo szybko zapytała o jeszcze jedną rzecz, która ich zdaniem i większości graczy powinna również trafić do konsol Sony.

Akcję można porównać do odbicia piłeczki uszczypliwych komentarzy, jakie wymieniają między sobą obie ekipy. Tym razem na ten zarzut Sony szybko nie znajdzie równie dobrej ciętej riposty.

Muszę przyznać, że tego typu przepychanki dla mnie wyglądają jak dzieci bawiące się w piaskownicy, które sypią sobie piaskiem po oczach. Przy tym wszystkim PCMR stoją gdzieś obok i grają sobie spokojnie we wszystkie gry, ściągają je na dysk i grają w 4K.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE