Strona głównaWiadomościJedna z najlepszych myszek dla graczy teraz w wersji bezprzewodowej

Jedna z najlepszych myszek dla graczy teraz w wersji bezprzewodowej

Asus Gladius II to jedna z najlepszych myszek dla graczy na rynku, o czym możecie się przekonać w naszej recenzji. Teraz gryzoń ma szansę stać się jeszcze bardziej atrakcyjny za sprawą wprowadzenia do sprzedaży wersji bezprzewodowej.

Myszka Asus Gladius II Wireless została zapowiedziana na targach Computex w czerwcu tego roku. Po kilku miesiącach w końcu trafia do sprzedaży i ma szansę stać się gorącym towarem. Osobiście testowałem model z kabelkiem i byłem zaskoczony, jak dobra była to myszka. Jeśli nie wierzycie, to przeczytajcie moją recenzję.

Gryzoń z komputerem będzie łączyć się na dwa sposoby – radiowo na częstotliwości 2,4 GHz z opóźnieniem wynoszącym zaledwie 1 ms oraz przez Bluetooth BLE. Poza tym wersja bezprzewodowa będzie się różnić jeszcze jednym elementem od konstrukcji z kablem – masą. Model wireless będzie cięższy o około 20 gramów z powodu zastosowania akumulatora o pojemności800 mAh, który ma wystarczyć na 24 godziny ciągłego grania (z wyłączonym podświetleniem). Poza tym będzie to nadal ten sam sprzęt, co wcześniej, co oznacza zastosowanie bardzo dobrego sensora Pixart PMW3360 oraz przełączników Omron o żywotności 50 mln aktywacji.

To, co może zniechęcić wielu graczy, to cena. Ta ma oscylować w granicach 130-150 dolarów. Grubo ponad 500 złotych z myszkę to jednak sporo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceHexus.net
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię