Strona głównaWiadomościJednoslotowy GeForce GTX 1050 Ti marki Inno3D

Jednoslotowy GeForce GTX 1050 Ti marki Inno3D

Firma Inno3D zaprezentowała nową kartę graficzną z serii GeForce. Model GTX 1050 Ti wyróżnia się przede wszystkim jednoslotową budową, dzięki czemu zmieści się w małych komputerach.

Karta zbudowana została w oparciu o standardową, referencyjna płytkę PCB oraz jednoslotowy system chłodzenia z pojedynczym wentylatorem. Układ składa się jeszcze z aluminiowego radiatora oraz miedzianych rurek cieplnych. Co ważne, całą energię potrzebną do działania karta czerpie ze złącza PCI-Express. Oznacza to, że nie ma konieczności podłączania dodatkowych złączy.

Wyposażenie karty jest standardowe. GTX 1050 Ti marki Inno3D wyposażony jest w 768 jednostek strumieniowych, 48 jednostek teksturujących i 32 jednostki ROP. Do tego dochodzą 4 GB pamięci VRAM GDDR5 na 128-bitowej szynie. Taktowania poszczególnych podzespołów pozostały na referencyjnym poziomie. To oznacza, że GPU osiąga standardowo 1291 MHz oraz 1392 MH z w trybie Boost. Z kolei pamięci mogą pochwalić się częstotliwością 7,0 GHz (efektywnie). Karta wyposazona jest w wyjścia DisplayPort 1.2, HDMI 2.0b oraz DL-DVI. Cena jak na razie nie jest jeszcze znana.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię