Strona głównaEsportJeszcze dzisiaj ANGE1 i electronic zostaną ogłoszeni jako gracze Natus Vincere

Jeszcze dzisiaj ANGE1 i electronic zostaną ogłoszeni jako gracze Natus Vincere

Natus Vincere wciąż nie ogłosiło następców GuardiaNa oraz seizeda. Ma to nastąpić już dzisiaj. W ich miejsce do drużyny mają dołączyć Kirill ‘ANGE1’ Karasiow oraz Denis ‘electronic’ Sharipov – donoszą liczne źródła blisko związane z samą organizacją oraz zawodnikami.

Po bardzo słabym występie na PGL Major Kraków 2017 i utracie statusu legendy z Natus Vincere pożegnało się dwóch zawodników: Ladislav 'GuardiaN’ Kovács i Denis 'seized’ Kostin. Pierwszy nie wrócił do wysokiej formy sprzed kontuzji, a drugi kompletnie nie radził sobie w roli prowadzącego. Chociaż rezygnacja z ich usług była dla wielu szokująca, to trudno oprzeć się wrażeniu, że jednocześnie była jak najbardziej słuszna. GuardiaN sam w jednym z wywiadów przyznał, że nie zrobił wszystkiego, aby wrócić do wysokiej formy i za dużo czasu spędzał w innych grach.

Teraz obaj zawodnicy mają zostać zastąpieni przez jednego gracza HellRaisers oraz jednego gracza FlipSid3 Tactics. Mowa oczywiście o Kirillu ‘ANGE1’ Karasiowie oraz Denisie ‘electronic’ Sharipovie. Pierwszy z nich uchodzi za bardzo dobrego prowadzącego. Z pewnością zalicza się do czołówki regionu Wspólnoty Niepodległych Państw, co udowodnił prowadząc HellRaisers do kilku sukcesów. To właśnie on ma zastąpić seizeda w roli IGL-a. Z kolei electronic to bez wątpienia najlepszy gracz FlipSid3. Pokazał się z bardzo dobrej strony na krakowskim majorze, chociaż nie wystarczyło to do wyjścia z fazy grupowej. Z nimi dwoma w składzie Natus Vincere ma szansę wrócić do światowej czołówki i znowu walczyć o najwyższe cele.

Nowy skład ma zostać ogłoszony jeszcze w tym tygodniu, a najprawdopodobniej nawet już dzisiaj (wtorek). Pierwszym turniejem z nowymi zawodnikami ma być DreamHack Malmo, gdzie zobaczymy wiele zespołów po zmianach.

Źródło: Slingshot Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię