Strona głównaWiadomościJeszcze lepsze Gaming Society – wyniki konkursu

Jeszcze lepsze Gaming Society – wyniki konkursu

Suszenie głów ekipie Gaming Society ogłaszamy za zakończone. A przynajmniej w ramach naszego konkursu. Czas na najprzyjemniejszą część zabawy – wręczenie nagród.

Dziękujemy Wam za liczne, niezwykle pomocne opinie na temat Gaming Society. Utwierdziły nas one w planowanym kierunku rozwoju, a do tego zyskaliśmy dzięki Wam wiele ciekawych pomysłów, które z przyjemnością będziemy wdrażać w najbliższym czasie. Pierwszych nowości spodziewać możecie się już w tym tygodniu.

Zasady konkursu były proste – wystarczyło napisać pod wpisem konkursowym, co jeszcze chcielibyście znaleźć na GamingSociety.pl, by serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. Konkursy oparte na „hejcie” są w polskiej sieci rzadkie, my jednak nie mieliśmy żadnych obaw – w końcu Gaming Society tworzymy dla Was i to właśnie Wy macie być zadowoleni.

W przeciwieństwie do poprzednich konkursów (a tych zorganizowaliśmy już kilka), dyskusja nad miejscami nie była długa. Byliśmy niemal jednogłośni.

I MIEJSCE – niedostępna w Polsce, limitowana klawiatura Cooler Master Masterkeys PRO L – Limited Transparent Edition z przełącznikami Cherry MX Blue trafia do użytkownika o nicku kenshin985

II Miejsce – fenomenalna mysz gamingowa Asus ROG Gladius to zdecydowanie nagroda dla alangrusz

III Miejsce – iluminowana mysz gamingowa Cooler Master MasterMouse S RGB trafia natomiast do użytkownika Mikelnfinte.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody prześlemy kurierem po otrzymaniu danych adresowych wraz numerem telefonu – wiadomości należy kierować na adres le*******@ga***********.pl/. Wszystkie zgłoszenia konkursowe znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: wł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

LuiN
Współtwórca GamingSociety.pl, redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji - TELEPOLIS.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię