Strona głównaWiadomościStudio Ninja Theory rozdaje Hellblade: Senua's Sacrifice

Studio Ninja Theory rozdaje Hellblade: Senua’s Sacrifice

Kilka godzin temu wystartował ogólnoświatowy konkurs, w którym do wygrania jest bardzo świeżutka gra akcji. Jeśli chcecie ją wygrać to zapraszamy do lektury.

Deweloper Ninja Theory postanowił w dość ciekawy sposób zareklamować swoją najnowszą produkcję. We współpracy z redakcją GameSpot zorganizowali giveaway, którego stawką jest 25 sztuk Hellblade: Senua’s Sacrifice. Konkurs nie jest ograniczony dla konkretnych mieszkańców. Dlatego jesli lubicie gry akcji i Wasz komp jest gotowy na przyjazd wymagającej gierki, to zapraszamy do wzięcia udziału.

Aby wygrać swoją sztukę należy wypełnić choć jedno z zadań zleconych przez organizatorów. Wszystkie z nich dotyczą zalajkowania i zasubskrybowania kanałów społecznościowych twórców oraz zagranicznej redakcji. Tak więc wszystko, czego potrzebujemy to konta na Face Booku, Twitterze oraz Youtubie. Na tej stronie znajdziecie wszystkie zadania, które zwiększą Wasze szanse na zwycięstwo.

Konkurs zakończy się 13 sierpnia o godzinie 19:00. Szkoda tylko, że twórcy zamierzają rozdać jedynie 25 porcji Hellblade: Senua’s Sacrifice. Mimo wszystko chyba warto poświęcić kilka minut, by wypełnić choć jedną misję. Nadzieja zawsze umiera ostatnia. Aby podkręcić nastrój rywalizacji, poniżej zamieszczamy oficjalne wideo z gry.

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię