Strona głównaWiadomościJeszcze nie czas na Agonię

Jeszcze nie czas na Agonię

Agony to pierwszoosobowa gra produkcji Madmind Studio wykorzystująca Unreal Engine 4, która miała trafić do sprzedaży już 30 marca. Jednak wydawca ogłosił, że premiera gry została opóźniona.

Na chwilę obecną nie została ujawniona data premiery Agony.

Oficjalny komunikat wydawcy:

Niestety musimy poinformować, że trzydziesty marca nie będzie dniem premiery Agony. Poinformujemy Cię tak szybko jak to będzie możliwe o ostatecznej dacie premiery. Dlaczego tak się stało? Równoczesne wydanie gry na PC, XO i PS4 wymaga jeszcze kilku poprawek oraz jej dopieszczenia, tak aby każdy mógł czerpać z niej jak najwięcej przyjemności bez względu na to, z jakiej platformy korzysta. Chcemy to zrobić jak najszybciej, ale prosimy o cierpliwość. Chcemy mieć pewność, że otrzymasz grę na jaką zasługujesz.

Agony jest pierwszoosobowym survival horrorem, którego akcja rozgrywa się w piekle. Gracz rozpoczyna podróż jako udręczona dusza która trafiła w głąb otchłani, bez żadnych wspomnień z przeszłości. Postać gracza będzie posiadała umiejętność kontrolowania napotkanych NPCów oraz wzywania pomniejszych demonów dając  jej tym samym niezbędne środki do przetrwania w ekstremalnych warunkach.

Gdy tylko dowiemy się więcej na temat daty premiery damy Wam znać. A tymczasem przypomnijmy sobie trailer gry:

[you tube=cF8dBv8gI8c]

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię