Strona głównaGryAktualnościJohn Wick Hex wkrótce na naszych PC

John Wick Hex wkrótce na naszych PC

Już w październiku ponownie spotkamy się Johnem Wickiem. Tym razem jednak to my pokierujemy losami płatnego zabójcy, a to dzięki grze John Wick Hex produkcji Good Shepherd Entertainment.

Premiera John Wick Hex zaplanowana jest na 8 października. Gra będzie dostępna za pośrednictwem Epic Games Store. Tytuł to strategiczna gra akcji, przypominająca nieco Hotline Miami. Z okazji ogłoszenia premiery gry deweloper przygotował nowy zwiastun zapowiadający produkcję. Możecie go znaleźć poniżej.

Zobacz: Epic Games Store: sześć gier z Batmanem w roli głównej kompletnie za darmo!

John Wick Hex powstał pod okiem ekipy odpowiedzianej za serię filmów o Wicku, w którego wcielił się Keanu Reeves. Podobnie jak w filmie czeka nas bardzo szybka akcja, gdzie nie ma czasu na długie zastanawianie się, liczą się szybkie decyzje, które niosą za sobą konkretne konsekwencje i są kwestią życia i śmierci.

Zobacz: Train Simulator 2020: twórcy prezentują epicki zwiastun, godny starcia tytanów

Jest to wyjątkowa mieszanka gry strategicznej z grą akcji, która zaciera graniczne między tymi gatunkami. Wraz z postępem akcji odblokowujemy nowe bronie, które z kolei wpływają na taktykę naszego działania i sposób w jaki będziemy grać. Amunicja jest ograniczona, a korzystanie z pistoletów jest realistyczne symulowane, co oznacza, że przeładowanie zabiera nam cenny czas, który wykorzystają wrogowie chcący nas zabić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię