Strona głównaGryAktualnościMinecraft wprowadza kreator postaci

Minecraft wprowadza kreator postaci

Ostatnia aktualizacja bety Minecrafta wprowadziła bardzo ciekawą nowość.

Regularne patche zmieniają bardzo rożne rzeczy. Kilka tygodni temu twórcy zdecydowali się na przedstawienie graczom pszczół, które przyniosły ze sobą nowe mechaniki. Tym razem na oficjalne serwery zmierza jednak coś nieco innego.

Zobacz: Przeszedł Minecrafta nie wykonując żadnego kroku

Do tej pory tworzenie postaci w Minecrafcie opierało się na skinach. Musieliście przejrzeć kilka zewnętrznych stron ze skórkami do waszych bohaterów, wybrać coś wyglądającego porządnie i wrzucić plik w odpowiednie miejsce na oficjalnej stronie gry. Wczoraj Mojang na swojej transmisji na żywo prezentował nową funkcję, kreator postaci.

Jak widać na powyższym wideo, jest to dokładnie taki kreator, jakiego możecie spodziewać się po większości gier. Ponad 100 różnych, darmowych możliwości oraz szereg dodatkowych opcji, dostępnych do kupienia za prawdziwe pieniądze. Wygląda również na to, że dotychczasowych system skinów zostanie w grze.

Beta wraz z kreatorem postaci dostępna jest aktualnie na Xbox One, PC oraz Anroidzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię