Strona głównaWiadomościJurassic World Evolution spełni marzenia z dzieciństwa o własnym parku z dinozaurami

Jurassic World Evolution spełni marzenia z dzieciństwa o własnym parku z dinozaurami

Jurassic World Evolution ma sporo szans aby zostać tegorocznym hitem. Większość graczy wychowanych w latach 90 podczas zabawy wcielała się w Johna Hammonda i tworzyła własne parki z dinozaurami. Od tego momentu powstało sporo Sim Parków z dinozaurami jednak zawsze pozostawiały niedosyt. Teraz nowa gra od Frontier Developments ma szanse wypełnić tę lukę i zaspokoić potrzeby z dzieciństwa.

W temacie nowej gry wypowiedział się Michael Brookes:

Nie chcemy, aby gra była ciągłym „stanem wyjątkowym”, w którym nie masz czasu nacieszyć się tworzeniem, ale kiedy coś pójdzie nie tak, stawka będzie bardzo wysoka. Motywem przewodnim w powieściach i filmach są drobne rzeczy, które szybko się nasilają do rosną do rangi wielkich problemów, chcemy abyś doświadczył tego samego rodzaju niebezpieczeństwa, podczas gry. […] Jeżeli atrakcja w Planet Coaster zepsuje się, to naprawa kosztuje czas i pieniądze. Jeżeli elektryczne ogrodzenie zepsuje się w Jurassic World wtedy… no, chyba wiedziałeś filmy?

Gracze wpadną „w sztorm”, przerwy w zasilaniu, problemy z dinozaurami, szpiegostwo korporacyjne (uważaj kogo zatrudniasz na stanowisku administratora sieci komputerowej). Katastrofa goni katastrofę a często wszystko na raz.

Każdy problem może zostać rozwiązany, trudność wzrasta gdy jedna sytuacja awaryjna zostanie pozostawiona bez opieki, wtedy będzie tylko gorzej…

Jurassic World Evolution to nie tylko ciągłe sprawdzanie czy dinozaury nie zjadają gości. Zadaniem gracza będzie również zarządzanie parkami na wielu wyspach i lawirowanie między aspektami bezpieczeństwa, odkryciami naukowymi i zarabianiem pieniędzy. Działy bezpieczeństwa, rozrywki i nauki w Fundacji Hammonda będą walczyć o Twoją uwagę, a Ty będziesz musiał zdecydować, na których aspektach rozgrywki się skupić. Będzie również możliwość projektowania własnych dinozaurów. W końcu czym byłby Park Jurajski bez zabawy w boga?

Wygląda na to, że deweloper dostarczy nam całkiem porządny kawał dino-steku do ogrania. Premiera Jurassic World Evolution w drugiej połowie 2018.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię