Strona głównaGryJust Cause 4 jednak żyje. Gra pojawiła się w katalogu Steam

Just Cause 4 jednak żyje. Gra pojawiła się w katalogu Steam

Przeciek to, czy może zaplanowana akcja z twórcami gry? Ważniejsza wydaje się sama informacja o tym, że studio Avalanche nie zapomniało o zwariowanej grze akcji.

To kolejny raz, gdy oficjalną zapowiedź gry wyprzedza przeciek pochodzący od zewnętrznych źródeł. W przypadku Just Cause 4 ploteczki wyszły już z internetowej strony sklepu Wallmart Canada. Z zamieszczonego tam zdjęcia wynikało, że studio odpowiedzialne za przygody Rico Rodrigueza nie próżnuje, szykując dla niego nowe, karkołomne misje wzbogacone wybuchową akcją i nieludzkimi akrobacjami.

Było to jednak za mało, by jednoznacznie potwierdzić, że trwają prace nad kontynuacją serii. Na szczęście wątpliwości fanów gry akcji rozwiewa niemal w pełni ekipa Gabe’a Newella. Na platformie Steam ukazało się bowiem zdjęcie i informacja o rozpoczynającej się przedsprzedaży.

 

Na tym jednak poszlaki o powstającej Just Cause 4 urywają się. Na platformie Steam nie znajdziemy żadnej notki o cenie, ani też o planowanej dacie premiery. Jedynie zdjęcie sugeruje, że Rico ponownie stanie się główną postacią gry. Więcej o Just Cause 4 z pewnością dowiemy się w trakcie nadchodzących targów E3.  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię