Strona główna Konsole Już 15 października rusza nowy kanał TV dla graczy

Już 15 października rusza nowy kanał TV dla graczy

- Reklama -

Gracze nadal ogladający TV powinni ucieszyć się na wieść, że telewizyjna oferta powiększyła się o kolejny kanał dedykowany gamingowi. Polsat Games rusza 15 października na platformie Cyfrowego Polsatu.

Kanał skierowany jest zarówno do graczy jak i miłośników esportu oraz pasjonatów nowych technologii i anime. W ramówce kanału znajdą się m.in. recenzje gier i sprzętu oraz wywiady z twórcami. Ponadto spotkamy tu znanych Youtuberów prowadzących programy tematyczne. Polsat kłania się również w stronę miłośników anime, wśród najciekawszych pozycji znajdziemy m.in. Dragon Ball Super. Z myślą o najmłodszych widzach wyświetlane będą bloki tematyczne propagujące naukę z wykorzystaniem gier.

Do flagowych produkcji Polsat Games będą należały własne rozgrywki esportowe. W poniedziałki i wtorki na kanale transmitowane będą odcinki projektu Ultraliga, czyli ligi LoL z pulą nagród o łącznej wartości 100 tys. złotych. Oprócz tego stacja wyemituje transmisję z Mistrzostw Świata w League of Legends.

Programy wyświetlane na kanale Polsat Games będą dostępne również na IPLA, YouTube i Twitch, więc nie sposób będzie przegapić ulubionego programu.

Dyrektorem kanału został Bartosz Pawlik, który tak komentuje rozpoczęcie emisji:

Polsat Games to nie tylko telewizja. Doskonale wiemy, że jako produkt skierowany dla graczy musimy być wszędzie tam, gdzie fani gier już przyzwyczaili się konsumować treści. Dlatego wszystkie nasze transmisje na żywo będzie można oglądać na Twitchu, a programy własne, po premierze w telewizji, wylądują w IPLA i na YouTube.

Mam nadzieję, że na kanale będzie udostępniany świeży materiał i nie będziemy zmuszani do oglądania powtórek. O innym kanale gamingowym możecie przeczytać w tym artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE