Strona głównaWiadomościJuż wkrótce Dauntless wejdzie w fazę Open Beta

Już wkrótce Dauntless wejdzie w fazę Open Beta

Phoenix Labs zapowiedział, że ich najmłodsze dziecko Dauntless wejdzie w fazę Open Beta już 24 maja.

Dauntless jest kooperacyjną grą action RPG osadzoną w świecie science-fantasy, inspirowanym Monster Hunter. Gracze wcielają się w elitarnych wojowników znanych jako Zabójcy, których zadaniem jest ochrona ludzkości przed dzikimi Behemotami. Za produkcję gry odpowiadają starzy wyjadacze z branży wśród, których są byli pracownicy BioWare i Riot Games. Widząc na liście płac takie nazwiska jak Jesse Houston, Sean Bender czy Robin Mayne, możemy być spokojni o ten tytuł.

Rys fabularny:

Świat gry został zniszczony przez katastrofę, która spowodowała powstanie ogromnej liczby niezbadanych dryfujących wysp. Złośliwe i przebiegłe poczwary zwane Behemotami chcą zniszczyć ten świat na drodze stają im Zabójcy, tropiący swoich wrogów po zielonej i ciągle zmieniającej się krainie.

W Dauntless będziemy mogli grać samemu lub wybrać się w tą niebezpieczną podróż wraz z trzema przyjaciółmi. Aby przetrwać w tym zniszczonym świecie gracz musi polować i zbierać nagrody, aby ulepszać swój arsenał broni i pancerzy w procesie craftingu.

Poniżej trailer z zamkniętej bety:

[you tube=XFzVHaXRZLc]

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię