Strona głównaGryAktualnościKamala Khan nową grywalną postacią gry Marvel's Avengers

Kamala Khan nową grywalną postacią gry Marvel’s Avengers

Nie ma wątpliwości – Avengers: Endgame było jedną z największych premier kinowych ostatnich lat. W trakcie, gdy fani cieszyli się filmem, w zaciszu studia Crystal Dynamics powstawała gra Marvel’s Avengers. Twórcy właśnie podzielili się kolejnymi szczegółami na jej temat.

Na trwającym w Nowym Jorku panelu podczas Comic-Con firma zdradziła nieco nowych informacji o przygotowywanym tytule. Jedną z najważniejszych jest postać Kamali Khan, aka Ms. Marvel, która ma zostać zawarta w grze jako grywalna postać. Dołączy ona tym samym do wcześniej ogłoszonych: Czarnej Wdowy, Iron Mana, Hulka, Thora i Kapitana Ameryki. Pojawiała się nawet w poprzednich trailerach, ale tylko jako dziecko podczas wydarzeń “A-Day”, które są początkiem fabuły gry. Teraz dysponuje również super-mocami, jako że była wystawiona na mgłę Terragenu podczas A-Day.

Zobacz: Marvel’s Avengers: Square Enix opublikowało 20-minutowy tutorial

Gra toczy się pięć lat później, a gracze będą sterować już nastoletnią Ms. Marvel, wraz z jej polimorficznymi mocami i zaawansowanymi umiejętnościami leczenia. Kamala będzie próbowała poskładać drużynę Avengersów w całość. Jedną z jej umiejętności będzie na przykład możliwość stania się olbrzymką. Dodano do tego animacje przeciwników reagujących na to, że nagle muszą walczyć z kimś 3-4 razy większym od nich. W rolę Kamali wcieli się Sandra Saad, która wcześniej brała udział w tworzeniu Fallouta 76 i Rage 2.

Autorzy obiecują również, że gra nawet po premierze będzie stale rozwijana – pojawią się nowi herosi i misje. Pierwsze wrażenia z dema na zeszłorocznym E3 były dość przeciętne, ale do premiery, zapowiedzianej na 15 maja przyszłego roku, sporo się może zmienić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię