Strona głównaGryAktualnościKampania Call of Duty: Modern Warfare 2 ma w przyszłym roku dostać...

Kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 ma w przyszłym roku dostać DLC

Activision kontynuuje swoje kombinacje wokół monetyzacji Call of Duty: Modern Warfare 2. Oprócz zestawu odświeżonych map do gry ma w przyszłym roku trafić DLC do kampanii.

Activision pokusiło się w tym roku o odrobinę eksperymentów. Wielki powrót Modern Warfare ma wystarczyć graczom na dwa lata. Wydawca potwierdził już, że w przyszłym roku nie dostaniemy żadnego nowego Call of Duty. Modern Warfare 2 będzie kontynuować swój żywot, a nowy Black Ops od Treyarch pojawi się dopiero w 2024 roku.

Zobacz: World War 3 – okazał się niewypałem

Wiele wskazuje na to, że następne dwa lata będą sprawdzianem dla nowego modelu wydawniczego. Activision chce prawdopodobnie sprawdzić, czy są w stanie w dwa lata zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, wydając zaledwie jedną odsłonę Call of Duty. Według ostatnich plotek model ten miałby utrzymać się przez dłuższy czas i dać Black Opsowi dwa lata, przed premierą sequela Advanced Warfare.

Brak nowego Call of Duty nie oznacza oczywiście, że Activision rezygnuje z nowych produktów wokół popularnego shootera. Mówiło się w pewnym momencie o potencjalnym remasterze którejś ze starszych części. Ostatnio pojawiła się z kolei informacja o DLC „największych hitów” do multiplayera. Byłaby to duża paczka najpopularniejszych map z gier Treyarch, Infinity Ward i Sledgehammer Games.

Według najnowszych doniesień Infinity Ward nie zapomni o miłośnikach single playera. Jason Schreier na swoim Twitterze poinformował, że oprócz zestawu map zadebiutować ma również dodatek do kampanii. Zamiast wypuszczać nową część Call of Duty, Activision może starać się w rezultacie sprzedawać dodatki do istniejącej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię